پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

خواست و اراده خداوند فراتر از هر گونه تصمیم و اراده ای در این عالم است، خدایی که مهربان است و لطف بی دریغش شامل افرادی است که برای خدمت به خلق از هیچ حرکت و تلاش آگاهانه و مدبرانه‏ای فروگذار نمی‏کنند ...

به نام خداوند بخشنده و مهربان

 

خواست و اراده خداوند فراتر از هر گونه تصمیم و اراده ای در این عالم است، خدایی که مهربان است و لطف بی‏دریغش شامل افرادی است که برای خدمت به خلق از هیچ حرکت و تلاش آگاهانه و مدبرانه‏ای فروگذار نمی‏کنند؛ در دنیای امروز هر گونه حرکت و فعالیتی لازم است در قالب یک برنامه ریزی قوی، بر اساس مسیری مشخص و با هدف گذاری صحیح باشد؛ باید توجه داشت که برنامه‏ریزی مهم ترین رکن در آغاز دست یازیدن به هر کار است.

 

مشتریان و مراجعان ولی نعمتان ما هستند؛ لذا تدوین سیاست‏های توسعه‏ای در جهت نیل به هدف نهایی که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آن‏ها است در دستور کار ما قرار دارد و به همین منظور افزایش بهره وری، بهبود مستمر و ارتقای دانش از مهمترین اولویت‏ها و برنامه‏های ما محسوب می‏شوند. در این مجموعه تلاش ما برآن است که در زمینه تولید و تجارت در حوزه‏های الکترونیک و تکنولوژی، انرژی، صنعت و مواد غذایی و غیره بتوانیم جایگاهی مطلوب و قابل اطمینان در بازار داخلی ایران، منطقه خاورمیانه، اوراسیا و همچنین سایر کشورها برای خود ایجاد نماییم.

 

خداوند را سپاس می‏گویم و در برابر مشیت و عظمتش سر تعظیم فرو می‏آورم که با عنایت بی بدیل او توانسته ام در کشور ایران عزیز موجبات اشتغال جوانان این مرز و بوم را فراهم آورم و در راه توسعه کشورم گامی هر چند کوچک بردارم؛ امیدوارم با هدف گذاری هایی که در سطح کلان انجام داده ایم بتوانیم یکی از بزرگ ترین مجموعه های مطرح در سطح دنیا باشیم و با مدیریت هوشمندانه امور و صلابت هرچه تمامتر در مسیری رو به پیشرفت گام برداریم.

 

خدایا چنان کن سرانجام کار          تو خشنود باشی و ما رستگار

 

مدیر عامل مجموعه شرکت های عمرانی

ابراهیم عمرانی               

لطفا صبر کنید...