تایر

تایر

هولدینگ عمرانی با سابقه ... ساله در واردات و تامین تایرهای سواری، نیمه سنگین و سنگین کشور، سهم بالایی را در این حوزه تجاری در ایران و منطقه داراست.

شرکت گوییژو تایر

شرکت گوییژو تایر که قبلاً به عنوان کارخانه تایر Guizhou شناخته می شد، در سال 1958 تاسیس شد و در سال 1965 با بخش داخلی کارخانه لاستیک شانگهای تا چونگ هوآ ادغام شد. در سال 1996، به یک شرکت بورسی تغییر ساختار داد. سهام این شرکت  در تابلوی اصلی بورس اوراق بهادار شنژن چین با کد سهام "000589" و مخفف سهام "” Guizhou Tire A  درج شدو یکی از شرکت های ملی در مقیاس بزرگ و یکی از تولیدکنندگان تایرهای OTR,TBR و ازپایگاه های صادراتی در کشور چین به شمار میرود .

شرکت گوییژو تایر عمدتاً تایرهای کامیونی و مسافربری ، تایرهای  OTR، تایر ماشین آلات کشاورزی، تایر ماشین آلات جنگلداری، تایر خودروهای صنعتی، تایر ماشین آلات معدنی ، تایر توپر و تایرهای ویژه با برندهای  "Advance" و "Samson"  را تولید کرده و با بیش از 3000 مشخصات  فنی  و مدل یکی از تولیدکنندگان تایر با مشخصات و مدل های نسبتا کامل در چین بشمار میرود.

 

- رتبه 36 در بین تولید کنندگان جهانی تایر

شرکت گوییژو تایر در پایان سال 2017، دارای کل دارایی ها 9.715 میلیارد یوان و خالص دارایی ها 3.328 میلیارد  یوان چین بوده است . بیش از 7000 کارمند ثبت شده شامل بیش از 1000 پرسنل حرفه ای و فنی و بیش از 2000 کارمند با مدرک لیسانس یا بالاتر در این مجموعه مشغول بکار میباشند . در سال 2017 در بین 75 تولیدکننده برتر تایر در جهان در رتبه 28 قرار گرفت.

 

- قدرت تحقیق و توسعه

شرکت گوییژو تایر  ، مراکز فناوری سازمانی، تحقیقات پست دکتری و مرکز مهندسی و تحقیقات فناوری تایرهای سبز با کارایی بالا را تأسیس کرده است و در اکتبر 2015 عنوان افتخاری شرکت فناوری پیشرفته را به خود اختصاص داد. از پایان سال 2017، این شرکت موفق به کسب عنوان در مجموع 133 حق ثبت اختراع مجاز  دارای مجوزکه معتبر هستند و در تهیه بیش از 20 استاندارد ملی و صنعتی مرتبط  نقش سازماندهی یا مشارکتی داشته و تعدادی از محصولات جدید کلیدی ملی مانند طیف کاملی از تایرهای ریلی سبک شهری را در سال های اخیر توسعه داده است.

 

- تجهیزات فرآیند

شرکت گوئیژو تایردرحالیکه مجهز به تجهیزات پیشرفته  تولید تایر از کشورهای توسعه یافته میباشد با  استفاده  از مزیت  بهره گیری ازمجموعه ای از تجهیزات توسعه داده شده صنعت لاستیک در داخل کشورچین توانسته در سطح بالاتری از لحاظ تجهیزات فرآیندی  در همین صنعت در کشور چین در مقایسه با رقبا قرارگیرد.

 

- کنترل کیفیت

این شرکت موفق به دریافت گواهینامه سیستم کیفیت ISO9001 گواهینامه اجباری چین (CCC)برای محصولات تایر، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت خودرو ISO/IATF16949 ، گواهینامه سیستم تست  مقیاسات ، گواهی علامت ایمنی وزارت حمل و نقل ایالات متحده، - گواهینامه  E-Mark  از اتحادیه  اروپا، و گواهی سیستم مدیریت اندازه گیری و گواهی  سیستم کیفیت محصولات نظامی گردیده است.

 

برند تایر سامسون

برند "سامسون" یکی از برندهای اصلی  شرکت گوییژو تایر است و عمدتاً شامل تایرهای کامیون / سواری ، صنعتی معدنی  و تایرهای  کشاورزی است . تایر رادیال تمام استیل برند "سامسون" در سال2002 وارد بازار شد و در آوریل سال 2003 برای ثبت علامت تجاری به سازمان اداری ملی کشورچین اقدام گردید و موفق به اخذ گواهینامه ثبت علامت تجاری صاد ه از اداره علائم تجاری کشورچین دراکتبر 2004 گردید.

محصولات رده بالای بدون تیوب ، سری " سرعت" 12R22.5-18GL293A/256A/269D  ، که در سال 2016 به بازارآمد دارای مقاومت بالا در برابر سایش و سایش خارج از مرکز ، سر و صدای کم، لایه های ضد ایجاد حفره و سایر عملکردهای برتر است و به طور گسترده توسط اکثر رانندگان کامیون و خودروهای سواری ترجیح داده شده است. عملکرد جامع آن در قیاس با سایر برندهای رقیب داخلی در کشورچین  بسیار جلوتر است و به یکی از "اولین محصولات" گوییژو تایر تبدیل شده است. برند "سامسون" بر اساس فناوری منحصر به فرد مبتنی بر  مقاومت در برابر سایش وآب ، تایرهای ایمن تری تولید کرده است که می تواند وسایل نقلیه را قادر به سفر در فواصل دورتر و ایمن تر نماید و ارزش بیشتری برای مصرف کنندگان  ایجاد کند. تایر "سامسون" حمل و نقل روی چرخ را ایمن تر می کند.

 

لطفا صبر کنید...